Doprava a platba

Doprava a platba

 

Cena a spôsob platby

 

· Všetky ceny na veľkoobchodnej stránke www.bafpet.sk sú uvádzané bez DPH.

· V prípadne VO objednávky do 150€ bez DPH sa k cene sa pripočítava poštovné v sume 6€ s DPH. Dodanie tovaru cez kuriérsku spoločnosť DPD je nasledujúci pracovný deň. Tento deň sa ráta od expedície zásielky zo Slovenska. V prípade dodania tovaru cez Slovenskú poštu „Doručenie na adresu“ je dodanie do 2 pracovných dní od expedície zásielky zo Slovenska.

· Ak objednávka presahuje sumu 150€ bez DPH poštovné hradí dodávateľ.

· Platba je primárne na dobierku – najpoužívanejší spôsob, tovar uhrádzate až pri jeho prevzatí poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti. Tiež ponúkame platbu na základe faktúry so splatnosťou – faktúru je nutné uhradiť do dohodnutého dátumu splatnosti.

· Minimálna hodnota veľkoobchodnej objednávky je 50€ bez DPH. Tovar kúpený za veľkoobchodné ceny, nie je určený konečnému spotrebiteľovi, ale je určený na ďalší predaj. V opačnom prípade si zákazník môže objednať tovar len za maloobchodné ceny. Objednávku zo Slovenska si ako konečný spotrebiteľ / maloobchodné ceny / môžete poslať na email: velkoobchod.bafpet@gmail.com.

· Maloobchodná objednávka je zasielaná nasledovným spôsobom:

a) Kuriérska služba DPD 6 € s DPH – dodanie v nasledujúci pracovný deň od expedície zásielky.

b) Slovenská pošta „Doručenie na adresu“ 3,90 € s DPH – dodanie do 2 pracovných dní od expedície.

Dodacia lehota

· Vážení zákazníci. V prvom rade ďakujeme za toleranciu, čo sa týka dodania výrobkov z výroby. Niekedy sa stane, že sa práve vo Vašej zákazke nachádza výrobok, ktorý sa v ten deň vyrába. Tu už vzniká prvé meškanie.

· Po telefonickom dohovore však vieme Vašu objednávku v prípade potreby expedovať čo najrýchlejšie. V prípade že daný tovar je na sklade. Objednávka je z výroby expedovaná do10 pracovných dní.

 

Osobný odber

Objednaný tovar sa dá vyzdvihnúť aj osobne

Adresa:

BLACK factory s.r.o.

Kostolište 612

900 62 Kostolište

 

Mgr. Katarína Černá

+421 908 074 601 velkoobchod.bafpet@gmail.com

www.bafpet.sk